Žiadosť o poskytnutie súhlasu

Žiadosť o poskytnutie súhlasu k šíreniu obchodných oznámení v podobe marketingových materiálov, technických a legislatívnych materiálov v rámci elektronickej komunikácie.

Žiadosť o poskytnutie súhlasu k šíreniu obchodných oznámení v podobe marketingových materiálov, technických a legislatívnych materiálov v rámci elektronickej komunikácie.Spoločnost Schiessl, s.r.o. so Považská 16, 940 01 Nové Zámky, SR IČ: 36678244, DIČ: SK2022252408 Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Nitre, oddiel Sro, vl.č. 18651/N 
 
je správcom osobných údajov užívateľov podľa čl. 4 bod 7) nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46 / ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov),
ďalej len: "GDPR" povinná získať Váš súhlas s využitím Vašej elektronickej adresy za účelom zasielania obchodných oznámení v podobe marketingových materiálov, technických a legislatívnych materiálov v rámci elektronickej komunikácie.
Poskytovateľ sa zaväzuje spracovávať osobné údaje v súlade s právnymi predpismi, najmä GDPR podľa Podmienok ochrany osobných údajov.
 

Súhlasím s využitím osobných údajov pre účely marketingu

*
*
:

odhlásenie súhlasu

Máte možnosť sa kedykoľvek z databázy odhlásiť a to vyplnením nižšie uvedeného formulára, alebo kliknúť na odkaz "Vyradiť moju emailovú adresu z databázy", ktorý je na konci každého z emailov.

Odvolanie súhlasu s využitím osobných údajov pre účely marketingu

*
*
Schiessl
Schiessl s.r.o. - chladenie, klimatizácie, autoklimatizácie, tepelné čerpadlá.
Praha, Brno, Ostrava, Cheb, Plzeň, Nové Zámky
info@schiessl.sk
www.schiessl.sk
Home Schiessl.sk

Created by © 2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek